Languages

Par mums

ELICOM ir uzņēmuma DAISY Technology (Bulgārija) oficiālais un ekskluzīvais pārstāvis.

 

Uzņēmums ELICOM nodarbojas ar kases aparātu, POS-sistēmu un tirdzniecības automatizāciju līdzekļu, tirdzniecības un banku iekārtu pārdošanu un uzturēšanu.

 

ELICOM ir moderns, strauji augošs uzņēmums, kura galvenie darbības principi ir augsta profesionalitāte, atbildība pret katru klientu un garantētā rezultāta uzticamība. Šo principu īsteno augsti kvalificētu speciālistu komanda ar līdzīgām vērtībām un mērķiem. Mūsu kompānija atzinīgi vērtē un atbalsta darbinieku iniciatīvu un radošumu, kas ir viens no svarīgākajiem kritērijiem veiksmīgai sadarbībai ar mūsu klientiem.

 

Mūsu darbības pamatprincipi - stabilitāte un atbildība.

 

Mēs palīdzam klientiem justies pārliecinātiem visās uzņēmuma darbības jomās, piedāvājot kompetentu un individuālu pieeju katra projekta īstenošanā.

 

Precīza un skaidra ELICOM speciālistu darbība ļauj mums realizēt projektus visaugstākajā līmenī.

 

Mūsu uzņēmuma priekšrocības:

  • mēs pārdodam un apkalpojam populārāko zīmolu kases aparātus.
  • mēs piegādājam gan pilnībā nokomplektētus kases aparātus, gan to atsevišķas komponentes: svītrkodu skenerus, čeku printerus, kasiera un klienta displejus, sensoros monoblokus, fiskālos reģistratorus un magnētisko karšu lasītājus.
  • mēs piedāvājam arī citus tirdzniecības automatizācijas līdzekļus: datu vākšanas terminālus u.c.
  • individuāla pieeja katram klientam un turpmākās sadarbības veidošana, balstoties uz izpratni un uzticēšanos.

 

ELICOM Tehniskās apkalpošanas centrā (TAC) strādā augsti kvalificēti speciālisti ar vairāk nekā 10 gadu  darba pieredzi šajā jomā. Mūsu speciālisti nepieciešamos darbus ar kases aparātiem un POS-sistēmām veiks kvalitatīvi un operatīvi. Līdzās servisa un remonta pakalpojumiem, viņi sniegs konsultācijas par iekārtas darbību.

 

Papildus uzņēmums ELICOM piedāvā iegādāties naudas atvilktnes, plašu preču svaru klāstu, valūtas detektorus, banknošu un monētu skaitītājus, termo printerus, lāzera skenerus, etiķešu printerus, barošanas blokus un invertorus.

 

Katram klientam mēs izstrādājam individuālus ieteikumus par viņam nepieciešamo aprīkojumu un piedāvājam dažādus sadarbības mehānismus maksājumu veikšanai un preču piegādei.

 

Jūs varat izvēlēties nepieciešamos produktus mūsu mājas lapā vai zvanot mums +371 67 333 566 un +371 27 333 566.

 

Mēs palīdzēsim jums izvēlēties pareizo aprīkojumu jūsu biznesam.